O FIRMIE ALFA & OMEGA

ALFA & OMEGA Sp. z o.o. Mobilne Biuro Rachunkowe jest nowoczesną firmą nastawioną na potrzeby klienta. Swoją ofertę kierujemy do klientów, którym zależy na rzetelnym prowadzeniu księgowości, bez ponoszenia kosztów zatrudnienia księgowej na etacie. Całość spraw finansowo-księgowych, a także kadrowo- płacowych może być prowadzona w ramach podpisanej z nami umowy.

ALFA & OMEGA Sp. z o.o. Mobilne Biuro Rachunkowe w ramach swojej działalności proponuje zatem nie tylko usługi tradycyjnego biura rachunkowego, ale przede wszystkim usługi mobilne, co daje możliwość odbioru dokumentów bezpośrednio u Państwa. Sprzyja to weryfikacji prawidłowości dokumentacji już na tym etapie. Pomaga w wymianie niezbędnych informacji, służy wyjaśnieniu wątpliwości. 

Zaletą działalności ALFA & OMEGA Sp. z o.o. Mobilne Biuro Rachunkowe jest elastyczność godzin pracy, które zawsze dostosowane są do Państwa bieżących potrzeb.

Działamy na podstawie Certyfikatów Księgowych Ministra Finansów Nr 33178/2009 oraz Nr 9704/2005 ponosimy pełną odpowiedzialność za prawidłowość przeprowadzanych czynności. Posiadamy ubezpieczenie OC za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością.

Image

„Sprawdź jak przyjemnie prowadzi się biznes, gdy eksperci zajmują się Twoją księgowością.”

© 2019 Alfa & Omega Mobilne Biuro Rachunkowe All Rights Reserved. Designed By 1 Piksel